FAQ


Czy mogę dodać nowe wydarzenie?

Tak - w tym celu prosimy o kontakt z nami - podanie nazwy wydarzenia, jego daty, miejsca, ew. opisu oraz źródła z którego pochodzi informacja o wydarzeniu.

Skąd posiadacie informacje o wydarzeniach?

Wydarzenia, koncerty i imprezy pochodzą z ogólnodostępnych źródeł publicznych. Nasza redakcja wyszukuje je w różnych miejscach, weryfikuje i umieszcza w serwisie. Niektóre wydarzenia dostarczają również sami Użytkownicy.

Znalazłem dwa takie same wydarzenia / wydarzenie jest nieprawdziwe / informacje dotyczące wydarzenia są nieaktualne. Czemu?

Mimo tego, że wkładamy wiele pracy, by zweryfikować poprawność danych i uniknąć duplikatów - nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie informacje są w 100% poprawne. Dodatkowo, niektóre wydarzenia ulegają zmianom, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć (np. organizator przeniesie godzinę). Również w takich wypadkach staramy się zdobywać informacje i wysyłać powiadomienia, jednak nie zawsze jest to możliwe. Nie można traktować żadnych danych z serwisu, jako 100%-pewne oraz nie powinny być jedyną podstawą do jakichkolwiek działań. MójKoncert.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędne dane.

Nie dostałem niektórych powiadomień i widzę je w serwisie jako nowe nieprzeczytane powiadomienia dla mnie, dlaczego? / Jakie są limity powiadomień?

Po przekroczeniu dziennego limitu nie są dalej wysyłane powiadomienia (w celu ochrony przed wysyłaniem Użytkownikom nadmiernej ilości powiadomień) i można odnaleźć je jako nowe powiadomienia pod adresem http://mojKoncert.pl/s-powiadomienia.
Aktualnie limity te wynoszą:
PowiadomienieLimit
E-mail3 / dzień
Wiadomość na Gadu-Gadu5 / dzień
Wiadomość SMS2 / dzień


Chcę otrzymywać powiadomienia np. przez SMS, ale nie mam takiej opcji, co robić?

Przejdź do zakładki swoich ustawień osobistych i uzupełnij dodatkowe pola profilu, aby móc otrzymywać powiadomienia innymi kanałami niż e-mail. Niektóre kanały wymagają dodatkowej aktywacji (np. po podaniu numeru Gadu-Gadu trzeba dodać nasz numer GG do listy swoich kontaktów i napisać do niego) - zostaniesz o tym powiadomiony przy ich aktywowaniu.

Co wysyłacie w powiadomieniach?

Tyle informacji, ile możemy zmieścić. Zawsze tytuł, jeżeli to możliwe to również datę, miejsce i link do wydarzenia. Dodatkowo - zgodnie z regulaminem - są czasem dołączane krótkie informacje handlowe od naszych Partnerów. Nie wysyłamy jednak żadnego nachalnego, niefiltrowanego SPAMu.

Jestem zainteresowany współpracą z mójKoncert.pl.

Jesteśy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę. Dysponujemy również odpowiednim zapleczem technicznym, technologicznym i personalnym. Aby rozpocząć z nami współpracę - prosimy o kontakt.

Chcę umieścić Wasze logo, skąd je wziąć?

Paczkę z logo mójKoncert.pl w rodzielczościach od 100x do 1024x można pobrać klikając tutaj.

Kim tak na prawdę jesteście? Osobą prywatną, firmą?

Stroną zajmuje się, obsługuje firma The First Path Technologies. Jesteśmy więc legalnie działającą, zarejestrowaną firmą. Właścicielem strony jest Jakub Król z The First Path Technologies.

Znalazłem treść, której jest autorem i nie chcę, aby tu była, bądź wiem, że łamie czyjeś prawa autorskie/inne prawa, co robić?

Stanowczo przeciwdziałamy wszelkim formom udostępniania nieporządanych treści i łamaniu praw autorskich. Nie odpowiadamy jednocześnie za informacje podane w serwisie - są one gromadzone z ogólnodostępnych, publicznych miejsc. W razie stwierdzenia naruszenia jakichkolwiek praw przez posiadane informacje prosimy o natychmiastowy kontakt celem usunięcia/modyfikacji tej treści/elementu.