Regulamin, warunki korzystania, prawa autorskie i polityka prywatności serwisu

Regulamin i warunki korzystania z serwisu

 1. Definicje: Serwis - strona internetowa/serwis mójKoncert.pl (również domeny mojKoncert.pl i inne), jako strona internetowa i cały projekt.
  Użytkownik - osoba korzystająca z Serwisu, odwiedzająca go.
  Dokumenty - regulamin, warunki korzystania (TOS), polityka prywatnośći oraz zastrzeżenie praw autorskich.
 2. Niniejsze Dokumenty obowiązują w obecnej formie od dnia 02.01.2012r., a w archiwalnej formie od dnia 01.12.2011r. i są zapiskami wiążącymi Serwis oraz Użytkownika.
 3. Właścicielem Serwisu jest Jakub Król, NIP: 633-219-44-40. Kontakt: kontakt [at] mojKoncert.pl
 4. Rejestrując się, logując oraz korzystając z Serwisu jako jego Użytkownik oświadczasz, że znasz zapis niniejszych Dokumentów i w pełni je akceptujesz.
 5. Serwis służy tylko i wyłącznie do otrzymywania powiadamiania o nadchodzących wydarzeniach. Zakres usług może być szerszy, powiązany z tą tematyką.
 6. Użytkownik zobowiązany jest do korzystania z Serwisu wyłącznie w sposób określony w punkcie poprzednim. W razie prób naruszenia niniejszych Dokumentów, a w szczególności utrudniania korzystania z serwisu innym Użytkownikom, działania na szkodę Serwisu, serwerów, właściciela, wykorzystywania serwisu do łamania prawa, dobrych obyczajów, czy netykiety może skutkować sankcjami cywilno-prawnymi.
 7. Serwis zastrzega sobie prawo do edycji/usunięcia dowolnych obserwowanych wydarzeń i/lub Użytkowników, bez uprzedzenia, za podaniem przyczyny.
 8. Zabrania się wszelkiego kopiowania jakiejkolwiek treści i/lub informacji o koncertach i innych wydarzeniach bez pisemnej zgody Właściciela Serwisu.
 9. Nierozłączną częścią nniejszego Dokumentu są inne Dokumenty zawarte na tej stronie. Użytkownik również musi znać ich treść i akceptuje je korzystając z Serwisu.
 10. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu bez uprzedniego powiadomienia Użytkowników. Zmiany te są ważne od chwili ich wprowadzenia. Zawsze dostępne są pod aktualnym adresem Serwisu w zakładce "Regulamin" lub podobnej. Jeżeli zmiany będą na tyle ważne, że zmieniają coś w stosunku do większości Użytkowników, to Użytkownicy zostaną powiadomieni.
 11. Wszelkie sprawy nierozstrzygnięte na podstawie niniejszych Dokumentów będą rozstrzygane w sądzie powrzechnym odpowiadjącym właścicielowi Serwisu.

Polityka prywatności

 1. Podanie wszelkich danych przez Użytkownika podczas rejestracji i edycji danych jest dobrowolne. Użytkownik, zgodnie z prawem, ma prawo do wglądu i edycji swoich danych. Może również usunąć swoje konto - prosimy wówczas o kontakt e-mailowy.
 2. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych podanych dobrowolnie w Serwisie w celach obsługi powiadomień, statystycznych, reklamowych i marketingowych.
 3. Szanujemy prywatność naszych Użytkowników - żadne dane żadnego Użytkownika podane w serwisie oraz te zbierane automatycznie nie zostaną odsprzedane, ani ujawnione nikomu spoza serwisu, np. w celach marektingowych.
 4. Jedynym odstępstwem od powyższego punktu jest sytuacja, gdy do właściciela Serwisu zgłosi się policja lub inna organizacja
 5. Użytkownik wyraża natomiast zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od właściciela Serwisu lub jego partnerów poprzez wszelkie dostępne media (w zależności od podanych danych). Jednocześnie właściciel Serwisu zapewnia, że informacje takie nie będą rozsyłane zbyt często oraz będą filtrowane, aby były możliwie wysokiej jakości i nie zawierały treści erotycznych, czy zabronionych polskim prawem.
 6. Użytkownik ma prawo w dowolnym momencie usunięcia konta (prosimy o kontakt) lub wyłączenia opcji powiadomień poszczególnymi metodami (oprócz e-maila) poprzez usunięcie informacji o nich w swoim panelu ustawień. W tym momencie informacje te są usuwane z naszych baz i nie wykorzystujemy ich już w żaden sposób.
 7. Przy rozpoczęciu korzystania z opcji powiadamiania przez Gadu-Gadu: Gadu-Gadu zastrzega sobie prawo do przekazywania informacji handlowych, materiałów reklamowych i promocyjnych w zakresie świadczonych usług oraz oferowanych towarów przez Gadu-Gadu oraz zleceniodawców i reklamodawców Gadu-Gadu do osób korzystających z usług oferowanych przez mójKoncert.pl za pomocą Autoryzowanego Numeru Gadu-Gadu. Jest to sytuacja podoba do tej, która następuje przy korzystanu ogólnie z Gadu-Gadu, ale jesteśmy zobowiązani poinformować o tym.
 8. Strona korzysta z technologii JS, cookies oraz zapisu aktywności (przegladarka, IP itp) Użytkowników (nawet jeżeli Użytkownik nie jest zalogowany). Dane te muszą być pobierane, służą jedynie celom statystycznym i nie są wykorzystywane w żadnym innym celu.
 9. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do publikowania anonimowych danych (np. ile osób jest zarejestrowanych, ile osób obserwuje dany zespół), które nie pozwolą na zidentyfikowanie żadnego Uzytkownika i będą służyć jedynie celom informacyjnym.
 10. Każdy Użytkownik może włączyć w swoich ustawieniach osobistych (domyślnie wyłączone), aby codziennie (przy odwiedzinach Serwisu) przez rok, kosztem czasu wczytywania strony, otwierały się w tle akcje charytatywne (typu: kliknij, aby pomóc, z automatycznym kliknięciem).
 11. Serwis obsługiwany jest przez firmę The First Path Technologies - NIP: 633-219-44-40, REGON: 241882039, ul. Warmińska 8/6, 44-335 Jastrzębie Zdrój.

Prawa autorskie

 1. Wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone od dnia 01.12.2011r. dla Jakuba Króla, NIP: 633-219-44-40, który jednocześnie jest jedynym właścicielem Serwisu.
 2. Autorami serwisu są: Jakub Król, Jakub Syty - The First Path Technologies oraz inne osoby. Część kodu tego Serwisu może należeć do ich właścicieli.
 3. Zabrania się kopiowania treści, układu, działania, kodu lub pomysłu z Serwisu bez pisemnej zgody właściciela Serwisu.